úterý 1. března 2016

Bioelektrárna Vlašim 2016 vol. 3

Byl jsem se podívat na zastupitelstvu města, ale až po 17 hodině dřív to obyčejný pracují člověk ve Vlašimi nemá šanci stihnout. Stejně mi šlo o to poslechnout si jen diskuzi k BIO elektrárně.

1.) Bylo tam útulno a lidi byli k sobě přátelští.
2.) Město Vlašim nepřemýšlí do budoucnosti, neustále opakované "v té době byla jiná situace", to bude už za minutu jiná situace, nevin jesi by nebylo vhodné se zase sejít a zkonsultovat věcí co se včera schválili, aby jsme za rok neříkali "v té době byla jiná situace" a nevymlouvali se na to.
3.) Neustále hodnocení zda se klukům od BIO jejich záměr vyplatí, my přijde jako mlácení prázdné slámy. Město prodalo pozemek pro tento záměr stavby, dostalo za něj peníze a tím to pro město končí. Hodnotit zda na tom vydělají peníze se nedělá.
4.) Pokud si neumím ve smlouvě ošetřit věcné břemeno, tak za
a) nepočítám, že pozemek chci někdy na zpět
b) mám špatného právníka a za chyby budu platit tím že musím mít rezervu v městské kase na odkup pozemku klidně po dobu 20 let.
5.) V té souvislosti mě napadá zda by nebylo vhodné zkontrolovat i jiné exponované smlouvy zda tam nemáme podobné blbosti.
6.) Ještě že máme kraj, ekology a "Posuzování vlivů na životní prostředí (EIA)" a je to na koho hodit. My nic my muzikanti.
7.) Takhle nějak na mě působila včerejší párty na KD Blaník. Berte to ale s rezervou jelikož v té době kdy jsem to psal byla jiná situace.

Žádné komentáře: